Promotion Play i dalje stopostotan

Nakon tjedan dana pauze, ove momčadi nisu igrale prošli tjedan, vidjelo se i kod jednih i drugih da su se zaželjeli nogometa. Odlična, korektna utakmica, gdje je kao pobjednik izašla momčad Promotion playa, prošlogodišnji prvaci, no do pobjede su došli uz dosta muke. Imali su oni posjed lopte i kontrolirali većinu susreta, ali odlična momčad iz Siska imala je svoje prigode i svoju računicu. Do prednosti dolazi Promotion play u 4′ kada odmjereni šut s desetak metara odsjeda u gornjem kutu nemoćnog vratara Gavrića, kojeg je uputio najbolji pojedinac današnjeg susreta Branimir Ceboci. Siščani imaju dobru momčad, a to su pokazali nekoliko puta kada su ozbiljno zaprijetili u prvom dijelu vrataru Pavičiću, pa bilježimo odličan prodor Marinića kroz obranu Promotion playa no na drugoj vratnici za malo je zakasnio Pezelj. U 10.-toj minuti prijeti i Adamović iz slobodnjaka, no dosta mlako, iako je imao dobru prigodu. Promotion play igra najljepši nogomet, pun trke i kombinacija, pa vratar Gavrić u nekoliko navrata mora ozbiljno reagirati. Pokušaj Jakirovića u 16′ također iz slobodnog udarca, Gavrić je na mjestu. U 18′ još jedan odličan šut Jakirovića, Gavrić opet brani, lopta se odbija do Branimira Ceboci, kojem vratar brani, no ipak mu se lopta drugi put odbija u poziciju s koje bi bilo teško promašiti, pa je rezultat povećan na 0-2! U drugom dijelu prijeti Dužić u 25′ ali i Sertić u sljedećoj minuti, ali je sad vratar Blažević uspješan. U 28′ odlična kombinacija Franja – Štrok lopta završava za malo pored vratiju. U jednom napadu Delkića, Adamović upućuje jak i precizan šut i smanjuje rezultata na 1-2. U 31′ na asistenciju Marinića, Pezelj je morao izjednačiti, ali je s 2 metra promašio čistu prigodu. E kad to ne iskoristiš, Promotion play kažnjava! Slobodnjak izvodi majstor Antonio Franja i lopta završava u mreži za 1-3! Na kraju još jedna brza akcija koji je na kraju završio Hrvoje Štrok pogotkom za konačnih 1-4!