Mato Filipović najzaslužniji za nova tri boda Sava sporta

U posljednjoj utakmici dana sastale su se momčadi TR-TEX-a i Sava sport. I ova utakmica obilovala je brojnim uzbuđenjima, a momčad TR-TEX-a nakon dva vodstva u utakmici ipak je na kraju doživjela i drugi poraz. Na početku utakmice već u 3′ Hrvoje Huf odlično na drugoj vratnici pronalazi usamljenog Đanija Likara za vodstvo TR-TEX-a. U 7′ bilježimo i odličan pokušaj Mladena Karoglana za Sava sport, lopta prolazi za malo pored vratiju. Veliku pogrešku u obrani TR-TEX-a vješto loptu krade Mato Filipović, nesebično pronalazi paralelnom loptom usamljenog Maria Tutu za izjednačenje 1-1 u 13′. U 15′ ponovno je TR-TEX u vodstvu! Silvio Rupić povukao polukontru, odlično pronalazi Maria Rašića, a ovaj opet na drugoj vratnici Đanija Likara za 2-1 (odlična malonogometna kombinacija). U 19′ Mladen karoglan važe obranu TR-TEX-a, a lopta završava na vratnici! Na drugoj strani u istoj minuti odličan pokušaj i Ćutića no vratar Nekret-Katić odlično brani. U posljednjem napadu pokušava i Dražen Kralj, no Hrvatko Bogdan čudesno brani! U 23′ opet odlična kombinacija Filipovića, a Filip odlično pronalazi Matu i rezultat je poravnat 2-2! U 24′ za TR-TEX Huf pogađa vratnicu, Ćutić je u nastavku akcije u odličnoj prigodi, ali vratar Nekret-Katić odlično brani. U 33′ Kralj povukao loptu, odlično pronašao Karoglana, a ovaj usamljenog na drugoj vratnici Matu Filipovića za 2-3! 5,24′ prije kraja isključen je na 2′ Ivan Bagarić no Sava sport ne koristi igrača više. Odlična, uzbudljiva utakmica za kraj drugog kola i nova pobjeda Save sport!