Koogla – CB Kova Fimatosport

Koogla deklasirala CB Kova Fimatosport

Kada utakmica završi ovakvim rezultatom znači da su na terenu bila dva neravnopravna protivnika. Ipak, onaj tko je pratio utakmicu potvrdit će činjenicu da CB Kova baš i nema puno sreće! Iako su došli s 6 igrača (tijekom igre se ozlijedili Kovačić i Jolić) ipak su izgurali utakmicu do kraja i korektno pružili ruku danas boljem suparniku. Nakon 10-tak minuta Koogla je vodila 4-0, a strijelci su bili Eršek 2′, Vučić 3′ i Raković 9′ i Podvorac 10′. Da li bi Koogla ostvarila tako visoku pobjedu?, da su svoje lijepe šanse iskoristili; Krstanović 6′, Sever 15′ i Krastanović još jednom vratnica 20′, vjerojatno ne bi! Drugi dio s dva brza pogotka Rakovića i Koogla osigurava veliku prednost. Kod CB Kova najraspoloženiji je bio Ivan Sever koji je nekoliko puta bio u prigodama, no uspio je do kraja postići i dva vrlo lijepa pogotka. Krajnji rezultat i visoka pobjeda Koogle je potpuno zaslužena, no CB Kova zasigurno bi pružio bolji otpor da svi prijavljeni igrači dođu na utakmicu, ovako još jedan uvjerljivi poraz.