Gladne oči nanijele prvi poraz Sava Sportu

Dok su imali snage igrači Sava sport odlično su parirali Gladnim očima, no činjenica kako nisu imali igrača za zamjenu s vremenom se pokazala otegotna, jer su Gladne oči ritmom slomili otpor Save. Neupitno je i da su Restorani Gladne oči daleko kvalitetniji protivnik s odličnim pojedincima koji igraju već duže vremena zajedno, no u momčadi Save nedostajalo je nekoliko igrača da bi ozbiljnije pariralo,
iako su prije ovog susreta imali 2 pobjede na startu prvenstva! Na asistenciju Darka Vučića, Miljenko Mumlek u 4′ dovodi u vodstvo Restorane Gladne oči 1-0. Opasno prijeti Mato Filipović iz slobodnjaka u 6′, Fišter lijepo brani. Još dvije prigode Save iz kontri Preko Dmitrovića i M. Filipovića, Fišter je uspješniji. U 14′ Gladne oči rade 6. akumulirani prekršaj, loptu na 10 metara namješta Mato Filipović no lopta je završila na vratnici. Kad Sava sport nije iskoristila tu prigodu za izjednačenje, Gladne oči su počeli igrati
konkretnije i u dvije minute rješavaju pitanje pobjednika. Najprije su nakon kombinacije Brnas – Mumlek – Klobučar povisili na 2-0, a minutu kasnije Klobučar prima sam loptu na 7-8 metara i iz okreta postiže novi pogodak za 3-0! Drugi dio započinje novim pogotkom, nakon udarca iz kuta i povratnom loptom Radić lijepo pogađa za 4-0. Nakon slobodnjaka i asistencije Čivraga za Mumleka rezultat je
5-0! U 30′ odlični dupli pas Čivrag – Klobučar – Čivrag, Ćiro završava novim pogotkom za 6-0! Katastrofa se nadzirala, jer su Gladne oči s dva nova pogotka došli do velikih 8- 0 (34′ Klobučar, 35′ Mumlek). Ipak je i Sava uspjela postići počastan pogodak i to u 38′ Filip Filipović postiže pogodak direktno iz slobodnjaka za konačnih 8-1!